13 cze 2019

Komunikat dot. wypełniania mieszkańcom wniosków do Programu Czyste Powietrze

Burmistrz Rabki-Zdroju informuje, że gmina Rabka-Zdrój podpisała porozumienie z firmą ZISiBO Sp. z o.o. ul. Słowackiego 81, 32-400 Myślenice na nieodpłatną pomoc mieszkańcom w pisaniu wniosków do rządowego programu Czyste Powietrze.

Program daje możliwość uzyskania wsparcia finansowego przez osoby fizyczne, właścicieli domów jednorodzinnych na ocieplenie domu, wymianę okien czy na wymianę starego, wysokoemisyjnego kotła grzewczego.

Aby skorzystać z nieodpłatnej usługi pisania wniosku o dotację na docieplenie budynku, czy wymianę kotła, należy umówić się indywidualnie z pracownikiem ZISiBO Sp. z o.o., Panem Danielem Wojciaszkiem, dzwoniąc pod nr telefonu 517 812 446.

Pisanie wniosków odbywa się w każdy wtorek w Urzędzie Miejskim w Rabce-Zdroju, ul. Parkowa 2, 34-700 Rabka-Zdrój.

Sprawę prowadzi Inspektor Ekodoradca mgr inż. Stanisław Kiersztyn, tel. 18 26 80 472.