• Znaleziono 6819 wiadomości.

• II etap Podhale Tour  w Rabce - Zdroju 29

II etap Podhale Tour w Rabce - Zdroju

W dniu 4 czerwca 2017 Towarzystwo Cyklistów „Orzeł” Spytkowice i Urząd Miasta Rabka - Zdrój organizuje drugi etap zawodów kolarskich „Podhale Tour 2017”, o Puchar Burmistrza Rabki - Zdroju. Tym razem zmagania kolarskie kontynuowane będą na terenie Rabki - Zdroju. Start honorowy nastąpi z deptaku przed Muszką Koncertową a zakończy się metą na Harkabuzie.

• Kolejne laury Triolek 29

Kolejne laury Triolek

W największym i najpopularniejszym Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki "WYGRAJ SUKCES" dla solistów, reprezentacja wokalistów z Pracowni Muzycznej Triolki Rabka-Zdrój przy Powiatowym Centrum Kultury Nowy Targ, w kolejnym, regionalnym etapie w Krakowie zdobyła 2 nominacje do finału i 2 wyróżnienia.

• Zbiórka odpadów wielkogabarytowych 29

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Burmistrz Rabki-Zdroju informuje, że w dniach od 29 - 31 maja oraz 01 - 02 czerwca 2017 r. na terenie miasta odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych. W Sołectwach: Chabówka, Ponice i Rdzawka zbiórka odbędzie się w dniach od 6 – 8 czerwca 2017 r.

• Order Uśmiechu dla Piotra Burcana 28

Order Uśmiechu dla Piotra Burcana

11 czerwca w rabczańskim amfiteatrze przy ul. Chopina 17 w Rabce-Zdroju odbędzie się uroczystość wręczenia Orderu Uśmiechu panu Piotrowi Burcanowi. Wspólnie z żoną Mariolą, laureatką Orderu Uśmiechu, kieruje od 30 lat Pracownią Muzyczną „Triolki”. Ich pracownia jest kuźnią talentów artystycznych, głównie wokalnych.

• Raport o stanie powietrza 26

Raport o stanie powietrza

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Krakowie opublikował najnowszy biuletyn o stanie powietrza, który zawiera informacje o jego jakości na terenie Małopolski. Raport jest opracowany na podstawie danych z sieci monitoringu w dziewiętnastu stacjach automatycznych monitoringu