21 maj 2019

Koncert dla Mam

Burmistrz Rabki-Zdroju Leszek Świder, Proboszcz Parafii św. Teresy i Miejski Ośrodek Kultury zapraszają do udziału w koncercie pt. Mamo, śpiewam Twoje imię dedykowanym Najświętszej Marii Pannie i Mamom w dniu ich święta.

W jego ramach zaplanowano występy chórów działających na terenie Gminy Rabka-Zdrój.  Wystąpią: CHÓR „CHOCHLIKI” ze Szkoły Muzycznej pod dyrekcją Małgorzaty Majdy, CHÓR „ANIMATO” z Liceum Ogólnokształcącego im. Romera pod dyrekcją dr Kseni Miśkiewicz, CHÓR DZIECIĘCY RABKI-ZDROJU, CHÓR „CANTANTES ANGELICUS” z Miejskiego Ośrodka Kultury pod dyrekcją Kingi Brandys-Wójciak. Gościem specjalnym koncertu będzie CHÓR "CANTICUM IUBILAEUM" działający przy Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej pod dyrekcją Marka Michalika.

Koncert odbędzie się 26 maja 2019 r. o godz. 20 w kościele św. Teresy przy ul. Parkowej 9.

Serdecznie zapraszamy.