04 wrz 2022

Koncert laureatów

W piątek w amfiteatrze w Rabce-Zdroju odbył się Festiwal Muzyki Autorskiej CLEAN SOULS. Wystąpili na nim laureaci konkurs piosenki dla dzieci i młodzieży, który odbył się w ramach Kreatywnych Warsztatów "Pociąg do kultury", które na dworcu w Chabówce organizowała Fundacja Mądra Europa. W konkursie wzięło udział 17 wokalistów. Spośród nich jury w składzie Rafał Żur - przewodniczący, Tomasz Wasiuk i Tomasz Jarząbek, wybrało najlepszych. Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody finansowe, a zdobywca Grand Prix czek do studia nagrań o wartości 3000 zł.

- Chciałbym pogratulować wszystkim laureatom - mówił jeden z fundatorów Krzysztof Wojdyło. - Usłyszeliśmy z tej sceny, że trzeba chcieć, trzeba marzyć, walczyć i zwyciężać. Żyjemy w takich czasach, że ciężko się dziś przebić i często inne czynniki, niż talent i jakość pracy, decydują, czy osiągacie sukces. Chciałbym wam życzyć, żebyście stawiali sobie cele, osiągali je i stawiali następne.

Występy wokalistów oglądał burmistrz Leszek Świder. Na zakończenie festiwalu odbył się występ gwiazd - wokalisty Rafała Żura ze Skomielnej Białej oraz krakowskiej wokalistki Karoliny Leszko.

2022-09-02-Koncert Laureatów Konkursu Piosenki Clean Souls

2 wrzesień 2022