03 sty 2023

Konkurs na wspieranie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego

Burmistrz Rabki-Zdroju ogłosił otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych na realizację zadań publicznych w zakresie  kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa  narodowego w 2023 roku.  Na  realizację  powyższych   zadań  przeznaczono środki finansowe  w  formie  dotacji  w  wysokości: 110 000,00 zł, zgodnie z projektem budżetu na rok 2023. W  otwartym  konkursie ofert, zgodnie  z  ustawa  o działalności pożytku publicznego  i o wolontariacie, mogą uczestniczyć wszystkie  organizacje  pozarządowe  zgodnie z ustawa z dnia 24 kwietnia  2003r. z  późn. zm. o działalności  pożytku  publicznego  i  wolontariacie,  nie działających  w  celu osiągnięcia zysku oraz których działalność statutowa zgodna jest z dziedziną zlecanego zadania.

Oferty  należy  składać  w Biurze Obsługi Klienta  Urzędu  Miejskiego  w  Rabce-Zdroju,  34-700  Rabka- Zdrój. ul.  Parkowa  2. bądź przesłać  na  ww. adres  w nieprzekraczalnym  terminie   do dnia 30.01.2023r.

Informacja o rozstrzygnięciu konkursu umieszczona zostanie w Biuletynie Informacji Publicznej, na    stronie    www.rabka.pl,    na    tablicy    ogłoszeń    Urzędu    Miejskiego    w    Rabce-Zdroju, ul. Parkowa 2,  oraz podana telefonicznie oferentom.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf ogłoszenia i przeprowadzenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w 2023 r..pdf 23-01-03 18:26 3.39MB pobierz plik: ogłoszenia i przeprowadzenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w 2023 r..pdf