1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 73 - Silny wiatr!3Dyżury Pracownika Ośrodka Doradztwa Rolniczego 3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
29 cze 2021

Łap skilla! Rekrutacja już w lipcu

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza osoby pracujące w wieku 18 – 24 lat do udziału w projekcie „Łap skilla!”. Druga edycja rekrutacji rusza już 1 lipca, punktualnie o 10.00. Oferujemy nawet do 7545 PLN dofinansowania do szkoleń i kursów.

Projekt jest kierowany do młodych ludzi, chcących kształtować własną karierę zawodową poprzez aktywne uczestnictwo w usługach oferowanych w projekcie.

- Projekt „Łap skilla!” jest szansą dla tych młodych Małopolan, którzy czują się zmotywowani do zmiany, chcą poprawić swoją sytuację na rynku pracy, zdobyć nowe kompetencje, ale nie dysponują wystarczającymi środkami. Uczestnictwo w projekcie „Łap skilla!” umożliwi realizację tych celów. Z nowymi umiejętnościami łatwiej o podwyżkę, awans czy o znalezienie pracy na pełen etat – zauważa wicemarszałek województwa małopolskiego Tomasz Urynowicz.

Udział w projekcie to przede wszystkim praca nad poprawą własnej sytuacji zawodowej, z wysoko wykwalifikowanymi doradcami zawodowymi oraz udział w szkoleniach i kursach, które są wpłyną na rozwój zawodowy uczestników. Chcemy, aby młodzi ludzie mogli rozwinąć swoje kompetencje, podnieść kwalifikacje i podjąć nowe wyzwania zawodowe na obecnym, wymagającym rynku pracy.

Szczegółowy opis kryteriów kwalifikacji i wszystkie niezbędne informacje o udziale w projekcie można znaleźć na stronie: Łap skilla! - warunki udziału (pociagdokariery.pl).

Zespół Łap skilla!

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie