24 kwi 2017

Majówka 2017 w Rabce-Zdroju

Dużo atrakcji przygotowali organizatorzy tegorocznej Majówki 2017 w Rabce-Zdroju. Imprezy rozpoczną się w niedzielę 30 kwietnia i potrwają do środy 3 maja. W tym czasie odbędzie się wiele różnorakich wydarzeń. Pierwszego dnia, 30 kwietnia, w Rdzawce odbędą się Gminne Obchody Dnia Strażaka. Tego samego dnia do Rabki-Zdroju po raz kolejny zajadą zabytkowe samochody, uczestniczące w XVII Tatrzańskim Zlocie Samochodów Zabytkowych. 1 maja w Amfiteatrze zorganizowany zostanie Rodzinny Piknik Naukowy, a dzień później, również pod muszlą, odbędzie się Taneczno-Muzyczna Majówka z udziałem grup tanecznych SoBeat i zespołu Awaria. Majówkę zakończą uroczystości jubileuszu uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Do udziału w uroczystościach serdecznie zaprasza burmistrz Rabki-Zdroju.

PROGRAM MAJÓWKI W RABCE-ZDROJU:

30.04. godz. 14.00 – Rdzawka - GMINNE OBCHODY DNIA STRAŻAKA

30.04. godz.14.30 – amfiteatr ul. Chopina 17 - XVII TATRZAŃSKI ZLOT SAMOCHODÓW ZABYTKOWYCH

01.05.godz.14.00 – amfiteatr ul. Chopina 17 - RODZINNY PIKNIK NAUKOWY

02.05.godz.18.00 – amfiteatr ul. Chopina 17 - TANECZNO-MUZYCZNA MAJÓWKA Z UDZIAŁEM GRUP TANECZNYCH SoBeat I ZESPOŁU „AWARIA”

03.05. godz. 12.00 – Kościół Parafialny św. Teresy ul. Parkowa 9 - UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA W INTENCJI OJCZYZNY Z UDZIAŁEM POCZTÓW SZTANDAROWYCH oraz CHÓRU „ADORAMUS”

godz.14.00 – deptak k/Kawiarni „Zdrojowa” - KONCERT ORKIESTRY DĘTEJ OSP RABKA-ZDRÓJ

godz.15.00 -  amfiteatr ul. Chopina 17 – PROMYCZKOWA MAJÓWKA – koncert ZESPOŁU „PROMYCZKI DOBRA”

godz.16.00  Galeria „Pod Aniołem” ul. Parkowa 5 – „Witaj majowa jutrzenko” LEKCJA ŚPIEWANIA Z CHÓREM „CANTABILE”

WYWIEŚ POLSKĄ FLAGĘ !   2-go MAJA w Dzień Flagi Rzeczypospolitej  Polskiej i 3-go MAJA w Święto Narodowe Trzeciego Maja