1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 73 - Silny wiatr!3Dyżury Pracownika Ośrodka Doradztwa Rolniczego 3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
27 lip 2022

Można jeszcze zgłaszać wątpliwości i uwagi dotyczące budowy linii kolejowej Podłęże - Szczyrzyc - Tymbark/Mszana Dolna

Burmistrz Rabki-Zdroju informuje, iż zgodnie z otrzymaną informacją od PKP Polskie Linie Kolejowe Centrum Realizacji Inwestycji Region Południowy, Zespół Projektu IRR 3/7 wszelkie wątpliwości i uwagi dotyczące przedstawionych opracowań w związku z realizacją zadania pn.: "Budowa nowej linii kolejowej Podłęże - Szczyrzyc - Tymbark/Mszana Dolna oraz modernizacja istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka - Nowy Sącz - Etap I: prace przygotowawcze" należy zgłaszać bezpośrednio telefonicznie lub mailowo: tel. 571 314 615, e-mail: .

Jak zapewnia Dyrektor Projektu Pan Łukasz Bochniarz, Zespół Projektu jest otwarty na indywidualne spotkania z mieszkańcami celem wyjaśnienia jakichkolwiek wątpliwości dotyczących przedstawionych opracowań po uprzednim umówieniu terminu w siedzibie Zespołu Projektu przy ul. Kolejowej 27, 33-300 Nowy Sącz lub w lokalizacji, którą dana występująca konkretna osoba jest zainteresowana.