1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 127 - burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
  • Znaleziono 6668 wiadomości.

• Integracja na memoriale 10

Integracja na memoriale

15 lutego w Rabce-Zdroju w Stacji Narciarskiej Polczakówka-ski, odbędzie się otwarcie jubileuszowego V Memoriału Marii Kaczyńskiej, którego organizacją od początku zajmuje się Pani Poseł Anna Paluch. Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem, zawody po raz pierwszy będą trwały dwa dni, a ich formuła została poszerzona o dodatkowe kategorie.

• Ruszył konkurs Małopolskie Remizy 2017 09

Ruszył konkurs Małopolskie Remizy 2017

2,5 mln zł przeznaczy Zarząd Województwa Małopolskiego na tegoroczną edycję konkursu „Małopolskie Remizy 2017”. Gminy z terenu województwa małopolskiego, które chcą otrzymać dotacje na remonty i modernizację swoich remiz OSP na złożenie odpowiednich dokumentów mają czas do 28 lutego br.

• Finał walentynkowego konkursu 09

Finał walentynkowego konkursu

Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce-Zdroju zaprasza na finał XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Serduszkowy wiersz”. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu, wręczenie nagród i spotkanie z jurorem, którym była w tym roku Ewa Chotomska - pisarka, autorka tekstów piosenek dla dzieci, scenarzystka programów telewizyjnych skierowanych

• Zostaw 1% w Rabce-Zdroju 08

Zostaw 1% w Rabce-Zdroju

W Małopolsce jest 712 organizacji pożytku publicznego. 8 z nich działa na terenie Rabki-Zdroju. Warto wiedzieć, że wypełniając tegoroczny PIT, można przekazać im 1% swojego podatku. Listę OPP z naszej gminy oraz numery, które należy wpisać do zeznania podatkowego, aby przekazać im darowiznę, publikujemy poniżej. Każdego dnia organizacje te rozwiązują problemy, realizują ambitne projekty

• Narodowe Czytanie 2017. Prezydent zachęca do wybo 08

Narodowe Czytanie 2017. Prezydent zachęca do wyboru lektury

ancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej informuje, że na początku września 2017 roku odbędzie się kolejna edycja Narodowego Czytania. Prezydent Rzeczypospolitej Andrzej Duda chciałby, aby to wyjątkowe spotkanie odbyło się przy autorze dzieła wybranego przez samych Polaków.