16 kwi 2024

Odbierz bezpłatną sadzonkę

Drzewa dają nam spokój, pochłaniają smog i produkują tlen potrzebny do życia. Redukują hałas i zatrzymują wodę. Są domem dla ptaków czy wiewiórek. Im więcej drzew, tym lepiej. Dzięki staraniom burmistrza Leszka Świdra udało się pozyskać 1300 sadzonek, w tym 1000 sztuk buka i 300 sztuk dębu, które Urząd Miejski pragnie rozdać mieszkańcom. Mieszkańców zainteresowanych otrzymaniem bezpłatnych sadzonek drzew prosimy o telefon i zgłoszenie w Urzędzie Miejskim w Rabce-Zdroju pod numerem 18 26 80 478. Sadzonki będą rozdawane do wyczerpania zapasów w najbliższy czwartek pod "Grzybkiem" w Parku Zdrojowym od godz. 14:00.