14 mar 2022

Odnawialne Źródła Energii w gminie Rabka-Zdrój - dodatkowe spotkanie informacyjne

Gmina Rabka-Zdrój, widząc zapotrzebowanie i zainteresowanie mieszkańców Odnawialnymi Źródłami Energii na swoim terenie, informuje o możliwości pozyskania dofinansowania dla instalacji OZE: fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynów energii. Nabór jest prowadzony w ramach Klastra Energii Brama Podhala, a przewidywany poziom dofinansowania to 70%.

Urząd Miejski zaplanował 14 marca 2022 o godz. 18.00 w Sali Obrad  Urzędu Miejskiego dodatkowe spotkanie informacyjne na którym mieszkańcy będą mogli zapoznać się szczegółowo z kwestiami prawno-organizacyjnymi, finansowymi oraz z zasadami uczestnictwa.

Więcej informacji znajdą Państwo pod nr. tel. Urzędu Gminy Rabka-Zdrój – 18 269 20 00 oraz Koordynatora Klastra - 12 446 42 97.