23 lip 2021

Piłkarskie zajęcia w „Dwójce”

W lipcu na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 2 w Rabce -Zdroju odbywały się zajęcia rekreacyjno-sportowe dla dzieci z gminy Rabka-Zdrój. Miały one na celu aktywizację ogólnorozwojową, naukę zdrowego trybu życia oraz zapobieganie uzależnieniom. Na finał 22 lipca rozegrany został turniej piłki nożnej. Wzięło w nim udział około 60 uczestników , natomiast około 30 dzieci kibicowało oraz bawiło się na pobliskim placu zabaw. Turniej został rozegrany w trzech kategoriach wiekowych. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, oraz zestaw gadżetów ufundowany przez Urząd Miejski Rabka-Zdrój. Głównym organizatorem zajęć był Fun&Football . Medale najlepszym drużynom wręczał burmistrz Leszek Świder wraz z organizatorem Przemysławem Zającem. Zajęcia te będą kontynuowane w sierpniu. Przypomnijmy, iż obiekt jest otwarty dla dzieci od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-20:00.

2021-07-22-Sportowe wakacje dla dzieci z gminy Rabka-Zdrój

22 lipiec 2021