30 mar 2020

Plany zagospodarowania do realizacji

Urząd Miejski w Rabce-Zdroju rozstrzygnął przetargi na wykonanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla miasta i sołectw. Beata Cichy Pracownia Urbanistyczna z Krakowa przygotuje plan zagospodarowania przestrzennego dla Ponic (kwota 60 885,00 zł). Biuro Koordynacji Przestrzeni Architekt Bożena Konieczny ze Świętochłowic przygotuje plan miejscowy dla Rdzawki (cena 65 000,00 zł) oraz, to samo biuro, dla Chabówki (cena 45 000,00 zł). Natomiast opracowaniem miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego miasta Rabka-Zdrój z wyłączeniem strefy „A” ochrony uzdrowiskowej” zajmie się firma SoftGIS z Wrocławia (cena 98 400,00 zł). Okres realizacji zamówienia to koniec 2021 i początek 2022 r.