1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 183 - Burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
08 kwi 2020

Po świętach rusza remont ulicy Nowy Świat

Burmistrz Rabki-Zdroju informuje, iż Gmina Rabka-Zdrój w ramach otrzymanego dofinansowania z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z dniem 14 kwietnia 2020 r. przystępuje do wykonywania robót drogowych związanych z realizacją zadania pn. „Przebudowa drogi gminnej 364532K ul. Nowy Świat w Rabce-Zdroju w km 0+023-0+447,00”.

Zakres zaplanowanych robót obejmuje m.in. wymianę nawierzchni, budowę chodników, przejść dla pieszych, w tym wyniesionego przejścia, przebudowę kanalizacji sanitarnej, wodociągowej, sieci teletechnicznej, kanalizacji deszczowej, budowę oświetlenia i montaż oznakowania. Wykonawcą inwestycji będzie Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe ZIBUD Grzegorz Zając z Kamienicy, a łączny koszt robót wyniesie 1 494 000,00 zł.

W związku z prowadzonymi robotami budowlanymi na ww. drodze gminnej należy liczyć się z utrudnieniami w komunikacji pieszej i samochodowej.

Za utrudnienia przepraszamy.