1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 141 - burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
14 maj 2024

Turniej piłkarski dla dzieci Gorce Rdzawka Cup

Na stadionie miejskim im. Antoniego Matery w Rabce-Zdroju odbył się turniej piłkarski dla dzieci „Gorce Rdzawka Cup" zorganizowany przez Klub Sportowy Gorce Rdzawka oraz Szkółkę Piłkarską Fun & Football pod patronatem Burmistrza Rabki-Zdroju.

W niedzielny poranek rozpoczęły się piłkarskie zmagania, w trakcie których wzięło udział łącznie 30 zespołów z okolic Rabki, Zakopanego, Czarnego Dunajca, Jordanowa, Juszczyna, a także Mszany Dolnej.

Każdy turniej był prowadzony bez klasyfikacji końcowej - wszystkie drużyny otrzymały taki sam Puchar, każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, dodatkowo z każdej drużyny wyszczególnieni zostali najlepsi zawodnicy, którzy otrzymali personalizowaną koszulkę sportową oraz upominki.

Podczas zakończenia rozgrywek Burmistrz Leszek Świder osobiście podziękował uczestnikom oraz wręczył pamiątkowe puchary i medale dla uczestników.

Serdeczne podziękowania dla Partnerów i Sponsorów wydarzenia:

Przede wszystkim rodzice dzieci trenujących w szkółce Fun & Football.

Centrum Stomatologii Dominik

www.ragil.pl