26 mar 2024

Promocja książki „Dzieci z Zaborni”

W piątkowy wieczór w Zakładzie Przyrodoleczniczym Uzdrowiska Rabka S.A. odbyło się spotkanie autorskie Małgorzaty Kaznowskiej, promujące jej nową książkę pod tytułem „Dzieci z Zaborni”. W gronie około 70 osób, o książce opowiadali i czytali jej fragmenty m.in. wydawca Maciej Kopytek z Fundacji Rozwoju Regionu Rabka, Monika Rzonca, autorka, Beata Śliwińska i Grzegorz Werner. Książkę można było dostać, dokonując wpłaty na prowadzony przez Fundację Rozwoju Regionu Rabka - Fundusz Stypendialny im. Jana Bednarza. Hojni darczyńcy wspomogli w ten sposób fundację imponującą kwotą 2 460 zł. Dla tych z Państwa, którzy nie mogli wziąć udziału w spotkaniu, a chcieliby dostać „Dzieci z Zaborni” mamy bardzo dobrą wiadomość - książka jest jeszcze dostępna w kilkudziesięciu egzemplarzach w biurze FRRR w Rabce-Zdroju.