28 sie 2019

Propozycje imprez na rok 2020

Planując kalendarz imprez na rok 2020 – zarówno sportowych, jak i kulturalnych, tak dla dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży, zwracamy się z prośbą o składanie ewentualnych propozycji w terminie do 25 września 2019 roku. Być może któraś z propozycji mieszkańców będzie interesująca i uzyska akceptację, jako wydarzenie, które warto zorganizować w Rabce-Zdroju.

Informacja powinna zawierać następujące dane:

• nazwę wnioskodawcy, adres, telefon, e-mail
  • dane osoby do kontaktu
  • propozycję wydarzenia
  • termin realizacji zadania i krótki opis (max 10 wierszy)
  • przewidywany całkowity koszt realizacji zadania
  • przewidywane koszty i kwota dofinansowania z budżetu Gminy Rabka-Zdrój.

Informację należy przesłać na adres Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju, ul. Parkowa 2, 34-700 Rabka-Zdrój lub na maila:

UWAGA!

Przesłanie lub przekazanie powyższych informacji nie jest równoznaczne ze złożeniem wniosku i dofinansowaniem zaproponowanej imprezy.