30 mar 2022

Raporty o bezpieczeństwie

Przedstawiciele służb mundurowych złożyli na sesji Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju sprawozdania z działalność na terenie miasta i gminy. Komendant Komisariatu Policji podkom. Marcin Grzymek mówił o działaniach funkcjonariuszy w zakresie poprawy bezpieczeństwa mieszkańców, dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Rabce-Zdroju mł. bryg. Jacek Fic o akcjach gaśniczych, ratowniczych i innych działaniach strażaków, a komendant Straży Miejskiej Kazimierz Zapała złożył sprawozdanie z codziennej pracy na rzecz porządku publicznego, ładu i bezpieczeństwa. Spotkanie z radnymi i burmistrzem Rabki-Zdroju Leszkiem Świdrem było okazją do omówienia bieżących spraw i problemów, potrzeb i rozwiązań. Wszystkie strony zadeklarowały dalszą współpracę i współdziałanie na rzecz porządku i bezpieczeństwa w gminie Rabka-Zdrój.

Sprawozdanie podkom. Marcina Grzymka - CZYTAJ

Sprawozdanie mł. bryg. Jacka Fica - CZYTAJ

Sprawozdanie komendanta Straży Miejskiej Kazimierz Zapała - CZYTAJ

kategoria: Powiązane pliki [1]