1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 183 - Burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
07 kwi 2017

Renowacja w kościele

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Świętej Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju otrzymała dotację z budżetu województwa małopolskiego, przeznaczonego na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków. Pomoc w wysokości 20 tys. zł została przekazana na kontynuację prac konserwatorskich ołtarza Serca Jezusa w kaplicy NSPJ - konserwację wyprawy fladrowanej, złoceń, polichromii, konserwację obrazu św. Barbary, rzeźb, korektę mechanizmu zasuwowego, gradusa. Dotację, z rąk przewodniczącej Sejmiku Województwa Małopolskiego Urszuli Nowogórskiej i członka zarządu Leszka Zegzdy, odebrał w Krakowie w imieniu rabczańskiej parafii ks. proboszcz dr Paweł Duźniak.

Fot. Biuro Prasowe UMWM