26 cze 2024

Spacery po Rabce z Przewodnikiem 2024

Drodzy Mieszkańcy, Szanowni Goście – Koło PTTK Oddział Rabka serdecznie zaprasza na wakacyjny cykl spacerów po Rabce z Przewodnikiem. W tym roku spotykać się będziemy w każdą środę od 3 lipca, o godz. 15:00. Miejscem zbiórki jest budynek PTTK Rabka przy ul. Piłsudskiego 1, stamtąd wyruszamy na poznawanie historii Rabki. Czas spaceru to ok. 2-3 godziny podczas którego odwiedzimy miejsca z historią naszego uzdrowiskowego miasta. Gorąco zapraszamy wszystkich przebywających na wypoczynku turystów, jak również naszych mieszkańców, którzy chcą poznać bardziej historię swojego miejsca zamieszkania.

Organizatorami akcji są: Oddział PTTK Rabka-Zdrój oraz Urząd Miejski w Rabce-Zdroju.

„Rabka z Przewodnikiem 2024" to projekt współfinansowany ze środków Gminy Rabka-Zdrój.