17 lut 2017

Sporty zimowe w Rabce-Zdroju

Jak co roku w ramach promocji sportów zimowych Rabka-Zdrój będzie współorganizatorem cyklu zawodów snowboardowych i w narciarstwie alpejskim.

Na stoku Polczakówki rywalizować będą w dniach 20 i 21 lutego dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjów oraz szkół średnich miasta Rabka-Zdrój i powiatu nowotarskiego a następnie w dniach 1 i 2 marca w Igrzyskach, Gimnazjadzie i Licealiadzie Wojewódzkiej walczyć będą reprezentacje powiatów województwa małopolskiego w SNOWBOARDZIE.

Cały cykl zawodów odbywa się w ramach realizacji całorocznego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego obejmującym kilkadziesiąt dyscyplin sportowych letnich i zimowych. Zawody te to pierwszy szczebel rywalizacji sportowej dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Na koniec cyklu snowboardowego 3 marca rozegrane zostaną zawody w NARCIARSTWIE ALPEJSKIM dzieci i młodzieży rywalizującej o tytuły mistrzów miasta na rok 2017 oraz Ośrodka Sportowego Rabka-Zdrój.

Zachęcamy do udziału i życzymy dużo emocji i satysfakcji sportowych.

Koordynator sportu

Zbigniew Pistor