15 lut 2023

Spotkanie Miast Partnerskich

Urząd Miejski w Rabce-Zdroju informuje, iż w dniach 15-19.06.2023 roku w Rabce-Zdroju odbędzie się Czterostronne Spotkanie Miast Partnerskich: Murrhardt (Niemcy), Frome (Wielka Brytania), Chateau-Gontier (Francja), Rabka-Zdrój.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do mieszkańców Gminy Rabka-Zdrój o rozpatrzenie możliwości przyjęcia we własnych domach Gości z miast partnerskich.

Chętnych, którzy zechcieliby zakwaterować w swoich domach uczestników spotkania, prosimy o zgłaszanie się do Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju, ul. Parkowa 2, pok. 25 lub 27.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel.: 18 26 80 478, 18 26 91 553, lub mailowo: , .

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń  osób chętnych  na przyjęcie gości do dnia 24 lutego 2023 r.