16 lip 2024

Staszek z Gór zaśpiewa w Amfiteatrze

Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Rabce-Zdroju serdecznie zaprasza na energetyczny koncert wszechstronnego muzyka Staszka z Gór, który odbędzie się w rabczańskim Amfiteatrze w sobotę 3 sierpnia o godz. 19.00. Wstęp wolny.

Stanisław Karpiel-Bułecka, a obecnie Staszek z Gór to nie tylko wszechstronny muzyk, ale także utalentowany sportowiec i prawdziwy przedstawiciel Zakopanego. Zyskał rozpoznawalność dzięki udziałowi w najbardziej popularnych programach rozrywkowych, takich jak „Taniec z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” czy „Azja Express”. Rodowity zakopiańczyk, artysta, który wyróżnia się nie tylko swoją muzyczną pasją, ale również zaangażowaniem w lokalną społeczność i promowaniem kultury góralskiej.