18 paź 2021

Strażackie ćwiczenia

W niedzielę 17 października na terenie Rdzawki odbyły się ćwiczenia taktyczno-bojowe jednostek OSP z gminy Rabka-Zdrój. Wzięli w nich udział strażacy z Chabówki, Ponic i Rdzawki. Tematem ćwiczeń był stan zagrożenia spowodowany pożarem w budynku mieszkalnym.

Celem ćwiczeń było doskonalenie jednostek OSP gminy Rabka-Zdrój pod względem działań prowadzonych w miejscowości Rdzawka.  Ćwiczeniom przyglądali się obserwatorzy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Rabki-Zdroju, którzy to po zakończonych ćwiczeniach dokonali podsumowania. Jak podkreślali, akcja była przeprowadzona bardzo sprawnie, a zajęcia teoretyczne, przeprowadzone wcześniej, znalazły zastosowanie w praktyce.

Fot. Rafał Zając

2021-10-18-Rdzawka: Ćwiczenia taktyczno-bojowe jednostek OSP Gminy Rabka-Zdrój cz.1

18 październik 2021

2021-10-18-Rdzawka: Ćwiczenia taktyczno-bojowe jednostek OSP Gminy Rabka-Zdrój cz.2