Strażackie zmagania

W dniach 22-24 maja na Stadionie Miejskim w Rabce - Zdroju rozegrany został II Ogólnopolski Turniej Piłkarski Związku Zawodowego Strażaków „Florian”. Wzięło w nim udział 14 drużyn z całej Polski. Po zaciętym meczu z reprezentacją Woj. Warmińsko-Mazurskiego, zwycięzcami turnieju została drużyna z Kujawsko - Pomorskiego. W uroczystym podsumowaniu turnieju wzięli udział burmistrz Rabki-Zdroju Leszek Świder i starosta nowotarski Tomasz Hamerski, którzy wręczyli najlepszym drużynom puchary i dyplomy. Samorządy rabczański i powiatowy były współorganizatorami rozgrywek. Królem Strzelców Turnieju został Rafał Jankowski, Zawodnikiem Turnieju - Arkadiusz Konicz, Bramkarzem Turnieju - Rafał Krzywania, Bramkarzem Finału - Michał Jurkowski, Zawodnikiem Fair Play - Adam Żurek, Nagrodę KKZ otrzymał Krzysztof Wiszniewski, a Drużyną Fair Play wybrano Zarząd Krajowy.

2024-05-23-Turniej Piłkarski Związku Zawodowego Strażaków Florian cz.1

2024-05-23-Turniej Piłkarski Związku Zawodowego Strażaków Florian cz.2