17 sie 2020

Street Workout Highlander Cup vol. 1

22 sierpnia w rabczańskim Amfiteatrze odbędą się ogólnopolskie zawody Street Workout Highlander Cup vol. 1. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Minister Sportu, pani Danuta Dmowska-Andrzejuk. Dzięki połączeniu sił lokalnej grupy Street Workout Rabka-Zdrój,  Polskiej Federacji Kalisteniki i Street Workout, Gminy Rabka-Zdrój oraz Miejskiego Ośrodka Kultury, a także wsparciu sponsorów do Rabki-Zdrój po raz pierwszy zagości impreza w tej dyscyplinie i to od razu na bardzo wysokim poziomie. W trakcie zawodów 20 zawodników z polskiej czołówki zaprezentuje zaprzeczające prawom fizyki ewolucje i elementy tworząc niesamowite widowisko sportowe, którego nie można przegapić!! Występy zawodników oceni niezwykle doświadczona trójka sędziowska, którą tworzyć będą osoby mające na swoim koncie wiele tytułów włącznie z Mistrzostwem Świata. W trakcie zawodów przewidziano 3 mini konkursy dla publiczności z nagrodami rzeczowymi.

Zapraszamy 22 sierpnia 2020 do Amfiteatru!! Start zawodów przewidziano na godzinę 12.00.

W przypadku gdy nie uda się rozegrać zawodów z udziałem publiczności będzie prowadzona relacja live na Facebookowym fanpageu Street Workout Rabka-Zdrój - Street Workout Rabka-Zdrój