01 gru 2023

Świąteczny Kiermasz Rękodzieła w Rabce-Zdroju

Rabka-Zdrój to wręcz zagłębie rękodzielników i mistrzów tradycyjnego rzemiosła, dlatego w przedświątecznym czasie nie może zabraknąć w tej miejscowości targów, na których swoje wyroby zaprezentują lokalni twórcy!

Już 10 grudnia w Rabce-Zdroju odbędzie się kolejna edycja ŚWIĄTECZNEGO KIERMASZU RĘKODZIEŁA. W godzinach od 10 do 17 na Deptaku obok Amfiteatru powstanie klimatyczne miasteczko, gdzie znajdziecie stoiska z ręcznie wytwarzanymi produktami, ale także wartościowymi propozycjami na świąteczne prezenty.

Po raz kolejny będziemy mogli podziwiać dzieła lokalnych rękodzielników i rzemieślników, którzy zaprezentują swoje wyroby w atmosferze zbliżających się Świąt.

Oprócz stoisk z rękodziełem organizatorzy przewidzieli też różne atrakcje: występy kolędników, animacje dla dzieci, konkursy z nagrodami.

Program:

10.20 - 11.15  - występy małych kolędników: Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Madagaskar, Przedszkole „Semaforek” w Chabówce, Przedszkole Miejskie nr 1 w Rabce-Zdroju

12.00 - Świąteczne Animacje dla Dzieci

13.30  - występ uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu

15.00  - Chór Dziecięcy Rabki-Zdroju oraz Cantantes Angelicus pod kierownictwem Kingi Brandys-Wójciak.

Zapraszamy !!!

Organizatorzy: Stowarzyszenie Przyjaciół "Rabcia", Urząd Miejski Rabka-Zdrój, Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Rabce-Zdroju.

Zadanie realizowane ze środków Urzędu Miejskiego Rabka-Zdrój.