Urząd Miejski w Rabce-Zdroju
Drukuj grafikę : tak / nie

23 maj 2023

Świętujemy 70-lecie!

Rabka-Zdrój obchodzi w tym roku wyjątkowy jubileusz 70-lecia nadania praw miejskich. W 1953 roku została uznana za miasto, co pozwoliło na dalszy rozwój i modernizację. Z okazji jubileuszu miasto przygotowało wiele atrakcji dla mieszkańców i turystów, które odbywają się przez cały rok. W Rabce-Zdroju zawsze panował wyjątkowy klimat, który przyciągał turystów z całego świata. W ciągu ostatniego stulecia Rabka-Zdrój stała się popularnym miejscem wypoczynku dla rodzin z dziećmi, turystów aktywnych oraz miłośników historii i kultury. Obchody jubileuszu rozpoczęły się już na początku roku, ale w ciągu najbliższych trzech miesięcy odbędzie wiele ciekawych wydarzeń, których zakończeniem będzie uroczysta sesja oraz wręczenie odznaczeń dla instytucji i ludzi zaangażowanych w rozwój miasta. W ramach obchodów zaplanowano wiele wydarzeń kulturalnych, takich jak koncerty, wystawy, spektakle oraz warsztaty. 70-lecie nadania praw miejskich Rabce-Zdroju to doskonała okazja, aby poznać historię i kulturę miasta oraz wziąć udział w wielu wyjątkowych wydarzeniach. Serdecznie zapraszamy wszystkich do Rabki-Zdroju, aby razem z nami świętować ten wyjątkowy jubileusz. A będzie działo się naprawdę dużo: wystawy, spotkania, imprezy plenerowe, festiwale, koncerty, warsztaty, pikniki, obchody, zabawy, konkursy. Już 1 czerwca (czwartek) w rabczańskim amfiteatrze, z okazji Dnia Dziecka, pojawi się jedna z najbardziej utalentowanych polskich artystek i wokalistek Lanberry.

Kalendarz w wersji PDF do pobrania TUTAJ

kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
doc Rabka_Kalendarz_2023_ver7.doc 23-05-23 16:37 0.96MB pobierz plik: Rabka_Kalendarz_2023_ver7.doc