05 cze 2024

I ♡ TAŃCE i KARAOKE

Stowarzyszenie KAFE (Kolektyw Artystycznych Form Eksperymentalnych) po 10. latach swojej działalności chce w końcu dowiedzieć się czym jest regeneracja i odpoczynek w sanatoryjnym stylu. W związku z tym w dniach 28.05 - 8.06 odwiedza Uzdrowisko Rabka by poznać życie na turnusie, zażyć kąpieli solankowych i rozstrzygnąć czy to woda Jan czy woda Józefina wygrywają w konkursie najsmaczniejszej wody prozdrowotnej.

W ramach projektu REGENERACJA, KAFE organizuje warsztaty oddechowo-głosowe oraz warsztaty z biwakowania skierowane do młodzieży w wieku 14-18 lat. Mieszkańców Rabki-Zdrój i kuracjuszy w każdym wieku KAFE zaprasza na wydarzenie: I ♡ TAŃCE i KARAOKE.

Wieczór poprowadzony zostanie przez zjawiskową artystkę Jessica Cutie Bootie Słój.

Zagrają: dj miirellax, dj reganeradam, dj rabkamill. Za oprawę wizualną odpowiadać będzie vj kacpoczynek. To wszystko wydarzy się już w piątek 7.06 w Kawiarni Koncertowej. Obecność obowiązkowa!

WYDARZENIE FB: https://fb.me/e/1b6QGt1gC