1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 148 - burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
  • Znaleziono 6687 wiadomości.

• Uwaga na nieuczciwe firmy podszywające się pod a 22
    lut

Uwaga na nieuczciwe firmy podszywające się pod audytorów energetycznych

Ostrzegamy przed nieuczciwymi firmami, które powołując się na konieczność wymiany nieekologicznych pieców i możliwość zdobycia na ten cel dofinansowania z RPO WM 2014-2020 odwiedzają mieszkańców naszego regionu oferując odpłatne wykonanie audytów energetycznych.

• "Śnieżka też jest kobietą" 22
    lut

"Śnieżka też jest kobietą"

To hasło pod którym 8 marca w kinie „Śnieżka” odbędzie się Dzień Kobiet. Kino przygotowało na ten dzień, wieczór filmowy dla pań, ale nie tylko. Od godz. 17.00 w kinie odbywać się będą pokazy makijażu, zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne, prezentacje biżuterii i kiermasz książek.

• Zrobili coś dobrego 21

Zrobili coś dobrego

W sali Teatru Lalek "Rabcio" w Rabce-Zdroju odbył się koncert charytatywny pt. "Zróbmy coś dobrego". Atrakcjami koncertu były występy zespołów "Dream Team" i "Nice Music" oraz solistów Julii Halczak i Julii Skupień. Podczas przeprowadzonej na koncercie zbiórki oraz aukcji przedmiotów przekazanych na jej rzecz, uzyskano kwotę w wysokości 5898,43 zł

• XIX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i 21

XIX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży 2017

Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu zachęca do udziału w eliminacjach powiatowych w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni", którego organizatorem jest Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej - Szef Obrony Cywilnej Kraju.

• Osobowość Rabki-Zdroju - czas na zgłoszenia 20

Osobowość Rabki-Zdroju - czas na zgłoszenia

Do końca marca można zgłaszać kandydatów do tytułu Osobowość Rabki-Zdroju. Nagrodę przyznaje się za wybitne osiągnięcia na arenie międzynarodowej i krajowej w dziedzinie oświaty, kultury, sportu i turystyki za rok ubiegły oraz za całokształt działalności w dziedzinie społecznej, zdrowia oraz w sferze przedsiębiorczości. Jej ubiegłorocznymi, pierwszymi