14 kwi 2023

Uczniowie i przedszkolaki z Rabki-Zdrój bezpłatnie odwiedzą Rabkoland!

Już 9 maja uczniowie szkół oraz przedszkolaki z gminy Rabka-Zdrój będą mogli odbyć całkowicie darmową wycieczkę do Rabkolandu. Podczas dnia otwartego, dzieci wyszaleją się na wszystkich atrakcjach, jednocześnie integrując się z koleżankami i kolegami nie tylko swoich klas. Dobrą zabawę, rozrywkę i edukację zagwarantują wyjątkowi bohaterowie parku.

Lada moment Rabkoland ponownie wypełni się radosnym gwarem Gości, którzy na odwiedziny obiektu czekają od kilku miesięcy. Otwarcie parku zaplanowano już 28 kwietnia. To nie jedyna dobra wiadomość. Poznaliśmy również dzień przeznaczony na bezpłatną wycieczkę dla przedszkolaków i uczniów ze szkół gminy Rabka-Zdrój. Kontynuując tradycję z poprzednich lat, kompleks będzie można odwiedzić za darmo (po wcześniejszym zgłoszeniu grupy i wypełnieniu formularza), korzystając ze wszystkich atrakcji bez limitu. Na wspólną zabawę Rabkoland zaprasza już we wtorek 9 maja od godz. 10. Patronem akcji jest Burmistrz Rabki-Zdroju.

Niezapomniane emocje

Bezpłatne odwiedzenie parku przez uczniów i przedszkolaków z Rabki-Zdroju to doskonała okazja do poznania tego niezwykłego miejsca, zanurzenia się w dobrej zabawie i edukacji. Dzieci będą mogły korzystać ze wszystkich 6 stref tematycznych i blisko 50 atrakcji. Nie zabraknie kultowych miejsc: Kopalni Złota, Skałożercy czy Wielkiego Zaginacza Czasoprzestrzeni. Rodzinny kompleks przygotowuje również nowości. W tym sezonie powiększona zostanie Farma Cioci Maryni, która skradnie serca za sprawą Ogródecka i Spiżarni! Małych Gości z pewnością zaskoczy widok gigantycznych warzyw oraz piwnicy, w której myszy uwielbiają podjadać zapasy.

Rabkoland kusi nie tylko atrakcjami, ale również wciągającą historią, której esencją są bohaterowie. Za dobry nastrój będzie odpowiadał wulkan energii Klaun Mareczek, a za świeżą porcję dowcipów Krokodyl Oskar. Nie zabraknie mądrości i dobrych porad od zwariowanego wynalazcy Krucabomby oraz szczypty szaleństwa wprost od jego pomocnic Owieczek Irenek.

To właśnie bohaterowie parku, ale także atrakcje sprawią, że podopieczni będą mogli poszerzyć horyzonty oraz poprawić sprawność psychoruchową. W Rabkolandzie dzieci zdobędą wiedzę o historii i ekologii, ale również pobudzą kreatywność i zdolności manualne. Obecność w grupie otworzy na umiejętność współpracy z innymi osobami oraz ułatwi nawiązywanie relacji.

W razie potrzeby wszyscy Goście łącznie z opiekunami, będą mogli skorzystać z kilku punktów gastronomicznych. Znajdują się w nich smaczne obiady, przekąski, słodycze czy napoje.

Warunek? Trzeba zgłosić szkołę i przedszkole

Aby rabczańscy uczniowie i przedszkolaki mogli wziąć udział w bezpłatnej wizycie w parku, szkoły oraz przedszkola muszą powiadomić o tym Rabkoland do 8 maja. Trzeba to zrobić za pośrednictwem mailowym lub telefonicznym. Wymagane jest również wypełnienie przesłanego formularza grupowego.

Dokumenty będą ważne wyłącznie z pieczątką danej placówki. Zaproszenie umożliwia całkowicie darmową zabawę dla wszystkich dzieci i opiekunów. Jedynie gastronomia i automaty wrzutowe (np. gry z nagrodami) są dodatkowo płatne.

Rabkoland, 34-700 Rabka-Zdrój, Rynek