07 mar 2022

Ulica Brzozowa do remontu

Urząd Miejski w Rabce-Zdroju ogłosił przetarg na przebudowę ulicy Brzozowej. Gminna droga zostanie przebudowana na odcinku w km 0+000 – 0+227,40. Zakres prac obejmuje kompleksową przebudowę drogi, od skrzyżowania z ul Orkana do skrzyżowania z ul. Pocztową. W ramach robót m.in. wymieniona położona zostanie nowa nawierzchnia asfaltowa, nowy chodnik, wykonana zostanie tzw. mijanka, droga zostanie poszerzona do obowiązujących norm i oznakowana. Nie zmieni się sposobu użytkowania układu komunikacyjnego. W wyniku realizacji inwestycji poprawione zostaną warunki bezpieczeństwa ruchu pieszego, prawidłowy i bezpieczny postój pojazdów oraz czytelność organizacji ruchu. Okres realizacji prac to 7 miesięcy. Na oferty od wykonawców zainteresowanych zleceniem urząd czeka do 16 marca 2022 r. Więcej informacji w Biuletynie Informacji Publicznej.