20 wrz 2023

Ulica Zakopiańska koło „Janosika” zamknięta

Zamknięty został odcinek ulicy Zakopiańskiej od skrzyżowania koło "Janosika" w stronę Chabówki. Objazd prowadzi nową drogą. Tymczasowy objazd ma funkcjonować przez rok.

"Przełożenie ruchu samochodowego i pieszego na objazd tymczasowy podyktowane jest koniecznością wykonania licznych robót budowlanych na tym odcinku. Obecny ślad ulicy Zakopiańskiej zostanie zamknięty natomiast dostęp do lokali działalności gospodarczej i posesji prywatnych będzie zapewniony przez dojazdy tymczasowe. Ruch będzie prowadzony na podstawie uzgodnionej i zatwierdzonej dokumentacji czasowej organizacji ruchu. Spodziewany czas utrudnień to około 12 m-cy" - poinformował w komunikacie Budimex.