22 paź 2019

Utrudnienia w komunikacji w ciągach dróg gminnych ul. Smrekowej i Ruchu Oporu

Burmistrz Rabki-Zdroju informuje, iż Gmina Rabka-Zdrój w ramach otrzymanego dofinansowania z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji przystąpiła do wykonywania robót drogowych związanych z realizacją zadania pn.  „Remont drogi gminnej ul. Ruchu Oporu nr K364545 w Rabce-Zdroju w km 0+000+0+232 i remont drogi gminnej ul. Smrekowa nr K364548 w Rabce-Zdroju w km 0+000-0+334” .

W związku z prowadzonymi robotami budowlanymi na ww. drogach gminnych należy liczyć się z utrudnieniami w komunikacji pieszej i samochodowej.

Planowany termin zakończenia robót i przywrócenia przejazdu przewidywany jest na koniec bieżącego roku.

Za utrudnienia przepraszamy.