07 lip 2017

V edycja Małopolskiego Turnieju „Wakacje z Piłką Nożną” 2017

11 lipca (wtorek) od godz. 10.00 na rabczańskim Orliku rozegrany zostanie Turniej „Wakacje z Piłką – 2017”, który adresowany jest do chłopców urodzonych w 2004 roku i młodszych. Organizator dopuszcza również udział dziewcząt w drużynie chłopców.

Zawody rozgrywane są w formule otwartej. W turnieju mogą brać udział drużyny: klubowe, szkolne, środowiskowe (składające się z zawodników zamieszkałych na terenie jednej gminy).

W trakcie jednej edycji zawodów jeden zawodnik może reprezentować jedną drużynę, (w przypadku odpadnięcia drużyny zawodnik nie ma prawa przejść do innej drużyny).

Drużyna może składać się maksymalnie z 12 zawodników plus 2 osoby dorosłe, w tym trenera z prawem przebywania na ławce rezerwowych,  na boisku rywalizują zespoły 6-osobowe ( 5 zawodników w polu plus bramkarz).

Zgłoszenia drużyn wraz z opiekunem do dnia 10.07.2017r.  u  animatorów Orlika Rabka – Zdrój ul. Jana Pawła II 40. Wszelkie informacje pod numerem 730 945 104

Dopuszczalne obuwie tenisówki oraz turfy. Zabroniony jest udział w zawodach w lankach i metalowych wkrętach.

Wygrana drużyna ma prawo reprezentować Gminę Rabka – Zdrój na zawodach Powiatowych.