• Znaleziono 6819 wiadomości.

• Dzień Dziecka w Rabkolandzie 02

Dzień Dziecka w Rabkolandzie

Niemal trzy tysiące gości, mnóstwo rozdanych nagród, ciekawe konkursy i mnóstwo frajdy – tak rozpoczął się Weekend Dziecka w Rabkolandzie. Wydarzeniu towarzyszyło otwarcie nowej krainy „Dolina Trzmiela”, która wspaniale dopełniła wachlarz atrakcji rodzinnego parku rozrywki.

• Premierowy występ Dziecięcego Chóru Rabki-Zdroj 02

Premierowy występ Dziecięcego Chóru Rabki-Zdroju

1 czerwca w Amfiteatrze Miejskim w Rabce-Zdroju odbył się niezwykły koncert. Po raz pierwszy przed rabczańską publicznością zaprezentował się powstały niedawno Dziecięcy Chór Rabki-Zdroju. W premierowym występie chór wykonał trzy utwory, w tym jeden w towarzystwie Oli Nizio, zwyciężczyni V edycji Voice of Poland, która po występie dała własny koncert.

• Budowa nowego mostu w toku 02
    cze

Budowa nowego mostu w toku

Rozpoczęły się prace przy budowie nowego mostu na drodze powiatowej prowadzącej do Ponic. Inwestycja realizowana przez Powiat Nowotarski przy wsparciu ze strony samorządu Rabki-Zdroju, zakłada rozbiórkę pobocza i starego mostu, rozbudowę drogi powiatowej nr 1667K Rabka - Zdrój Ponice, rozbudowę drogi gminnej ul. Nowy Świat,

• Dzień Dziecka z gwiazdą 01

Dzień Dziecka z gwiazdą

Tradycją już jest, że na Dzień Dziecka przyjeżdża do Rabki-Zdroju jakaś gwiazda muzyczna, ciesząca się popularnością wśród dzieci i nastolatków. W końcu tytuł Miasta Dzieci Świata zobowiązuje do świętowania 1 czerwca na wysokim poziomie. W poprzednich latach w uzdrowisku gościli m.in. Kamil Bednarek i Ewa Farna. Ich koncerty przyciągnęły do amfiteatru tłumy

• Akcja honorowego krwiodawstwa 01

Akcja honorowego krwiodawstwa

W niedzielę 4 czerwca Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie oddział terenowy w Nowym Targu przy współpracy z Parafią Św. Teresy organizuje zbiórkę krwi. Akcja już po raz drugi odbędzie się w nowym miejscu. Krew będzie można oddać w godzinach od 9:00 do 14:00 w salkach katechetycznych przy parafii Św. Teresy. Jak oddać krew?