09 maj 2021

„Wiosenna wstęga” w Parku Zdrojowym

Wiosna w Rabce-Zdroju już w pełni. Rabczański Park Zdrojowy zakwitł tysiącami różnokolorowych kwiatów i ozdobnych drzew. Ogromną popularnością wśród spacerowiczów cieszy się „Wstęga wiosenna” zlokalizowana pomiędzy kortami tenisowymi a fontanną.

W okresie wiosny kwitną tu m.in. tulipany, szafirki i żonkile, a przechodzący spacerowicze chętnie robią sobie zdjęcia. Równie popularna i często odwiedzana jest fontanna „Nerka”. Fontanna zapełniła się też monetami, które turyści i wczasowicze chętnie do niej wrzucają z nadzieją powrotu do Rabki.

Przypominamy, iż w Parku Zdrojowym dostępne są już atrakcje: pole do mini golfa, siłownia, park linowy, miasteczko ruchu drogowego, skate i trial park.