22 kwi 2023

Wiosna w Parku Zdrojowym

Ciepła i słoneczna pogoda przyciągnęła w sobotę do Parku Zdrojowego tłumy spacerowiczów. Ogromną popularnością cieszyła się „Wstęga wiosenna”, zlokalizowana pomiędzy kortami tenisowymi a fontanną. O tej porze roku kwitną tu m.in. tulipany, szafirki i żonkile, a przechodzący spacerowicze chętnie robią sobie zdjęcia na tym pięknym, kwiatowym tle. Równie popularna i często odwiedzana jest fontanna „Nerka”. Przypominamy, iż w Parku Zdrojowym dostępne są już wszystkie atrakcje: siłownia, park linowy, miasteczko ruchu drogowego skate i trial park i dwie tężnie solankowe. Czynny jest też nowo wybudowany wodny plac wodny. Z tej atrakcji najbardziej cieszą się dzieci.

2023-04-22-Wiosna w Parku Zdrojowym

22 kwiecień 2023