14 maj 2024

Wspólna inwestycja w młode pokolenie

Eduelo.pl to nowoczesne narzędzie edukacyjne, zaprojektowane tak, aby nauka była wciągającą grą, polegającą na pokonywaniu wyzwań i zdobywaniu nagród. Dzięki sponsorom - rabczańskim firmom - dostęp do Eduelo mają wszystkie szkoły z gminy Rabka-Zdrój, uczniowie i nauczyciele. - Inwestycja w młode pokolenie to inwestycja w przyszłość - podkreśla burmistrz Leszek Świder. - Chciałbym podziękować sponsorom, którzy wykupili płatną wersję dla naszych 7 szkół i jakoś szczególnie nie trzeba ich było do tego namawiać.

Oto oni: MCM Lewiatan Zaryte Michał Zięba, ul. Zaryte 89b, Rabka-Zdrój,  Pizzeria Maleńka s.c. Hajdus & Pniaczek, ul. Orkana 19a, Rabka-Zdrój,  Ewelina Handzel PMU & Cosmetology, ul. Jana Pawła II 13, Rabka-Zdrój,  Slonex2.pl Damian Wójciak, ul. Poniatowskiego 247, Rabka-Zdrój,  Wiknet.pl, ul. Zakopiańska 6b, Rabka-Zdrój,  KAGU Meble Karolina Trela, ul. Poniatowskiego 247, Rabka-Zdrój,  BiBkom Sklep Serwis Bartłomiej Rabski, Robert Traczyk, ul. Kościuszki 1D, Rabka-Zdrój.

Eduelo motywuje do systematycznych ćwiczeń i sprawia, że dzieci angażują się w nie i aktywnie rozwijają swoje umiejętności. Obecnie z eduelo korzysta 8 250 szkół czyli 750 000 uczniów i 67 000 nauczycieli w całej Polsce.