15 mar 2017

Wstąp do Chóru Dziecięcego Rabki-Zdroju

Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju wraz z Chórem Cantantes Angelicus serdecznie zaprasza do współpracy przy projekcie utworzenia Chóru Dziecięcego Rabki-Zdroju, który w perspektywie może liczyć nawet kilkadziesiąt osób.

Ideą chóru jest daleko idące umuzykalnianie młodego pokolenia, rozwijanie zainteresowań dzieci uzdolnionych muzycznie i „śpiewająca” promocja naszego miasta.

Warsztaty wokalne  z grupą zainteresowanych uczniów w danej szkole będzie prowadziła Kinga Brandys-Wójciak – dyrygentka Chóru Cantantes Angelicus, absolwentka Uniwersytetu Cieszyńskiego, a obecnie studentka Akademii Muzycznej w Katowicach, która ma na swym koncie wiele prestiżowych osiągnieć wokalnych.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zainteresowanie uczniów w/w ofertą zajęć i udostępnienie sali w dogodnym dla Państwa terminie oraz przesłanie załączonej karty zgłoszenia  do dnia 25 marca br.

W najbliższej perspektywie jest realizacja czerwcowego koncertu Dzieci-Dzieciom z udziałem gwiazdy estrady oraz udział uczestników zajęć w warsztatach chóralnych na Akademii Muzycznej w Krakowie.

Liczymy na współpracę i życzliwe wsparcie, które umożliwi uczniom, naukę śpiewu na najwyższym,  profesjonalnym poziomie oraz wspólne koncertowanie.

Informacje szczegółowe:
Kinga Brandys-Wójciak – tel. 886688899
Joanna Lelek – tel. 502985974

Karta zgłoszenia do pobrania

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
doc Karta_zgloszenia.doc 17-03-08 10:49 75.5KB pobierz plik: Karta_zgloszenia.doc