27 sty 2023

XII Rabczańskie Kolędowanie

Burmistrz Rabki-Zdroju Leszek Świder, proboszcz parafii Św. Teresy ks. Dariusz Pacula i Centrum Kultury, Sportu i Promocji  gorąco zapraszają wszystkich rabczan, turystów i kuracjuszy na XII Rabczańskie Kolędowanie pt. „Hej kolęda, kolęda...”, które odbędzie się w czwartek 2 lutego o godzinie 17.30 w kościele św. Teresy przy ul. Parkowej 9.

Przed zgromadzoną publicznością wystąpią: Zespół Regionalny Majeranki ze Stowarzyszenia Miłośników Kultury Ludowej, Zespół wokalno-instrumentalny ze SP nr 3,  Zespoły Regionalne Robcusie i Robcanie ze Związku Podhalan, Zespół Regionalny "Szafrany" ze Słonego, Państwowa Szkoła Muzyczna w Rabce-Zdroju  im. Fryderyka Chopina, Chór Dziecięcy Rabki-Zdroju i Przedszkole w Chabówce.

Serdecznie zapraszamy.