1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 73 - Silny wiatr!3Dyżury Pracownika Ośrodka Doradztwa Rolniczego 3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
10 wrz 2021

XLI Sesja Rady Miejskiej w Rabce – Zdroju

Przewodniczący Rady Miejskiej w Rabce - Zdroju informuje, że 15  września 2021 r. (środa) o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Rabce – Zdroju przy ul. Parkowej 2 (Sala Obrad) odbędzie się XLI Sesja Rady Miejskiej w Rabce – Zdroju (w trybie hybrydowym).

Porządek obrad:

1. Otwarcie XLI sesji VIII Kadencji Rady Miejskiej w Rabce – Zdroju.

2. Sprawozdanie Burmistrza Rabki – Zdroju z działalności międzysesyjnej.

3. Podjecie uchwały na wniosek radnych w sprawie ustalenia kierunków działania Burmistrza Rabka-Zdrój w zakresie zadania Burmistrza Rabki-zdroju ustalonego uchwałą Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju z dnia 24 lutego 2021 r. Nr XXXII/279/21 w sprawie zamiaru przekształcenia Przedszkola Nr 2 w Rabce-Zdroju poprzez zmianę siedziby przedszkola.

4. Interpelacje i zapytania radnych.

5. Zamknięcie sesji.

Z up. Wiceprzewodniczący  Rady Miejskiej w Rabce – Zdroju