02 paź 2018

XLVII sesja VII Kadencji Rady Miejskiej w Rabce - Zdroju

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Rabce - Zdroju informuje, że 10 października 2018 r. /środa/ o godz.9:00 w Urzędzie Miejskim w Rabce – Zdroju przy ul. Parkowej 2 (Sala Obrad) odbędzie się XLVII Sesja Rady Miejskiej w Rabce – Zdroju.

Porządek obrad:

1. Otwarcie XLVII sesji VII Kadencji Rady Miejskiej w Rabce – Zdroju.
  2. Podjęcie uchwał na wniosek Burmistrz Rabki – Zdroju:

1) w sprawie: zmiany uchwały nr XXXII/237/17 Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju z dnia 31 maja 2017 r. w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Województwa Małopolskiego,

2) w sprawie: zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Rabka-Zdrój na lata 2018-2027,

3) w sprawie: zmian w budżecie gminy na 2018 rok,

1. Podjęcie uchwały na wniosek Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Rabce –Zdroju w sprawie: rozpatrzenia skargi S.K. z dnia 20 sierpnia 2018 r. (data wpływu do Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju: 27.08.2018r.) na bezczynność kierownika Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej.
  2. Informacja w sprawie realizacji obowiązku dotyczącego złożenia oświadczeń o stanie majątkowym radnych Rady Miejskiej w Rabce – Zdroju na koniec kadencji.
  3. Poinformowanie o pismach skierowanych do Rady Miejskiej.
  4. Wnioski i zapytania radnych.
  5. Zamknięcie sesji.

- do udziału w której serdecznie zaprasza

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Rabce - Zdroju

/-/ Maria Górnicka – Orzeł