25 lis 2021

"Zabawka z recyklingu"

Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza na wystawę prac dzieci z przedszkoli naszej gminy, biorących udział w konkursie plastycznym "Zabawka z recyklingu".

Został on zorganizowany w ramach projektu ekologicznego "Mały Ekolog" realizowanego przez Przedszkole Miejskie nr 1 w Rabce-Zdroju, sfinansowanego przez Stowarzyszenie Zdrowych miast Polski "Granty 2021". Zgłoszonych zostało 15 prac. Celem konkursu było zwrócenie uwagi na potrzebę segregacji odpadów oraz ich ponownego wykorzystania. Wszyscy uczestnicy wykazali się kreatywnością, oryginalnością. Prace były staranne i zgodne z tematem.

Wystawę można obejrzeć od 25 listopada 2021 przez najbliższe dwa tygodnie w godzinach otwarcia biblioteki.