02 lip 2021

Zagłosuj na gospodynie z Ponic

Koło Gospodyń Wiejskich z Ponic bierze udział w konkursie kulinarnym pt. "Polska od kuchni". Nasze gospodynie zgłosiły do konkursu jedną ze swoich sztandarowych potraw pod nazwą "Jagnięcina dziś na jutro z Biołymi Plackami". O zwycięstwie zdecydują SMS-y, dlatego w imieniu gospodyń z Ponic gorąco zachęcamy do głosowania. W tym celu należy wysłać SMS o treści POK.3150 na numer 7248 - koszt wysłania SMS to 2 zł netto (2,46 zł z VAT).

W ramach festiwalu panie z KGW w Ponicach będą reprezentować naszą gminę w sobotę 10 lipca w Starym Sączu. Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni” to wyjątkowe wydarzenie przygotowane, by podkreślić jak ważne jest, aby idąc z duchem czasu kultywować lokalną tożsamość i pielęgnować tradycje. Festiwal ma na celu integrację, aktywizację i wsparcie lokalnych społeczności, promocję polskich produktów i dziedzictwa kulinarnego oraz wymianę międzypokoleniowej wiedzy, umiejętności i przekazanie tradycji młodszym pokoleniom. Finał Festiwalu odbędzie się 25 września 2021 r. na PGE Narodowym w Warszawie.

Link do strony konkursu: