21 cze 2024

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego klas 7-8 w Szkole Podstawowej nr 2 im. Wł. Orkana w Rabce-Zdroju miało uroczysty charakter. Uczestniczył w nim burmistrz Leszek Świder. Uczniowie z nauczycielami przygotowali z tej okazji program artystyczny. Były podziękowania dla nauczycieli, wychowawców, dla dyrektor Joanny Kudeli, a także dla rodziców, którzy aktywnie udzielali się w szkole. Wyróżniono najlepszych uczniów, którzy wykazali się dobrymi wynikami w nauce i odnosili sukcesy w olimpiadach i innych konkursach.

Dyrektor Joanna Kudela gratulowała uczniom wyników. Apelowała, aby wierzyli w siebie i swoje umiejętności, aby pamiętali czego chcą i do tego dążyli. I nie dawali sobie wmówić, że czegoś nie potrafią. - Bo potraficie - podkreśliła.

Burmistrz Leszek Świder dodał, że koniec roku, to koniec pewnego okresu, ale i początek nowego. - Mam nadzieję, że wiedzę, którą tu zdobyliście, w dorosłym życiu pomnożycie - powiedział i życzył wszystkim opuszczającym szkołę wiary w siebie, dążenie do celów i sukcesów.

20224-06-21-Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 im. Wł. Orkana

21 czerwiec 2024