11 lis 2021

Zaproszenie na Kiermasz Bożonarodzeniowy

Grupa rabczańskich rękodzielników wspólnie z Urzędem Miejskim organizuje Jarmark Bożonarodzeniowy na placu Św. Mikołaja. Haftujesz? Malujesz? Szydełkujesz? Rzeźbisz? Zostań jednym z wystawców.

Rabka zasługuje na prawdziwy kiermasz świąteczny! Chcemy aby było to wyjątkowe lokalne wydarzenie!

Organizatorzy planują zbudować kameralne miasteczko targowe składające się z około 15-20 stoisk. Będzie scena na której występować będą dzieci z okolicznych szkół i rabczański chór.

Aktualnie trwa rejestracja wystawców. W tym roku ostatni weekend adwentu będzie w Rabce pełen rękodzieła !

Chcesz dołączyć ? Możesz się zgłosić.

Zapraszamy do wypełnienia formularza https://forms.gle/pkEAmcxBvNup7poQA

Pierwszeństwo będą miały osoby z gminy Rabka-Zdrój i okolicy.