24 gru 2020

Zdrowia, szczęścia, tolerancji i szacunku

Z uwagi na sytuację pandemiczną, w tym roku burmistrz Leszek Świder nie złożył mieszkańcom gminy Rabka-Zdrój życzeń świątecznych w kościele, w towarzystwie zespołów regionalnych, przy wtórze kolęd, jak dotychczas. Aby zachować wszelkie reżimy sanitarne, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo innych, burmistrz złożył życzenia ze swojego gabinetu na nagranym z okazji świąt video.

"Szanowni Państwo, związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, życzę wszystkim zdrowych, wesołych, spokojnych świąt, błogosławieństwa bożego, czasu spędzonego w rodzinnym gronie, wśród przyjaciół i najbliższych. W nowym roku życzę sukcesów osobistych i zawodowych. Życzę abyśmy byli dla siebie bardziej tolerancyjni i wyrozumiali, szanowali się wzajemnie i więcej do siebie uśmiechali".