1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 183 - Burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
12 lut 2019

Złoto Mistrzostw Polski zawodnika MKS Rabka-Zdrój!

Na rozgrywanych w Toruniu (8-10.02.2019) Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w lekkiej atletyce doskonale spisali się zawodnicy trenera Wiesława Peruckiego. Złoty medal w trójskoku wśród juniorów młodszych po zaciętej walce wywalczył Wojciech Galik skokiem w 6 kolejce na odległość 13,75 m. Maciej Czyszczoń w tej samej grupie wiekowej (U18) w biegu na 60 m ostatecznie został sklasyfikowany na 6 miejscu z wynikiem 7,12 s, to samo miejsce w biegu na 1500 m zajął Paweł Rapta (U20) z czasem 4:03,56. Należy zaznaczyć, że są to naprawdę bardzo wysokie osiągnięcia. Sam udział w tak prestiżowej imprezie wymaga uzyskania odpowiednich rezultatów.

Funkcjonowanie  MKS Rabka-Zdrój możliwe jest w głównej mierze dzięki dotacji z Gminy Rabka-Zdrój na kulturę fizyczną, za co serdecznie dziękujemy.

Wiesław Perucki

2019-02-10-Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w lekkiej atletyce

10 luty 2019