01 cze 2023

Życzenia Burmistrza z okazji Dnia Dziecka

Kochane dzieci, wspaniała młodzieży, czas, który teraz przeżywacie, to czas radości i beztroski, czas pozbawiony obowiązków, odpowiedzialności, większych zmartwień i wątpliwości. Cieszcie się nim jak najdłużej, pamiętajcie o tym, że dorośli mogą służyć Wam radą i pomocą, jeśli tylko będziecie ich potrzebowali. Życzę Wam, by wasze dzieciństwo i młodość były jak najbogatsze w doświadczenia, przygody, wydarzenia, z których będziecie czerpać naukę na przyszłość.

Z okazji Dnia Dziecka życzę wszystkim dzieciom słońca, radości i uśmiechu na każdy dzień, wielu przyjaciół i wyrozumiałości rodziców i rodzeństwa. Bawcie się wesoło i realizujcie swoje dziecięce marzenia, a gdy minie Święto pozostaną Wam piękne wspomnienia.

Burmistrz Rabki-Zdroju

Leszek Świder